MENU

   
ELCOM
Euro-50 SMART
 

Euro-50 SMART
je najekonomickejšie "on-line ready" riešenie pre oblasť služieb a poradenstva. Je vhlódná pre všetky subjekty, ktorým vzniká povinnosť používať pokladnicu od apríla 2015. 

   
Euro-50 MEDI
 

Euro-50 MEDI
je prispôsobená špeciálne pre potreby lekárov, stomatológov a veterinárov. Má odolnú klávesnica a 100 účtovných položiek. Jej výhodou je funkcia fiškálnej tlačiarne prepojenej s PC.

   
 

Euro-150 TE Flexy
je moderná pokladnica, ktorá zvýrazní vzhľad Vašej prevádzky v očiach zákazníkov. Jej použitie je veľmi široké - od potravín, cez prevádzky služieb, módne butiky, novinové stánky až po bufety, ...

   
 

Euro-50 Mini
je určená hlavne pre menšie prevádzky v náročnejšom prostredí. Nadčasovým a elegantným vzhľadom pokladnice zanecháte vo vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.

   
 Euro-100
prichádza s vyšším výkonom, dobrými možnosťami pripojenia a jedinečnými riešeniami, ktoré šetria váš čas a peniaze. Vynikajúci štandard môžete naviac rozšíriť aj o ďalšie možnosti pripojenia, ktoré plánujete využívať.
   
 Euro-200
Sú určené pre obchodníkov, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenie a myslia aj na svoju budúcnosť. Tieto dizajnovo atraktívne pokladnice plne podporujú prechod na euro, majú nadštandardné možnosti pripojenia externých zariadení a naviac svojimi vlastnosťami šetria náklady ich majiteľovi.
   
 Euro-500 Handy
Pokladnice Euro-500 Handy patria do rodiny prenosných pokladníc. Ich prednosťami sú najmä nízka hmotnosť a kompaktné rozmery. Napriek tomu sú pokladnice Euro-500 Handy výborne technicky vybavené. Už v štandardnej výbave ponúkajú široké možnosti pripojenia množstva periférnych zariadení.
   
 
Top
Web stránka vytvorená a prevádzkovaná spoločnosťou Wifilan s.r.o.
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #83a92c #8bb832 #1c2def